Okan İnşaat Kimdir ?

    Okan İnşaat kurulduğu tarihten günümüze inşaat sektoründe kazandığı tecrübe ile geliştirip uyguladığı yönetim ve çalışma anlayışıyla mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edinmiştir.    

    Şirketimiz çalısma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde değişim , verimlilik , müşteri odaklılık gibi değerleri "şirket kültürü" olarak benimsemiştir ve başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğini bilerek hizmetlerine devam etmektedir.

    Okan İnşaat kurulduğu tarihten itibaren müşteri odaklı üretim ve pazarlama anlayışını ön plana çıkarmıstır. Şirketimiz "zamanında ve kaliteli üretim" anlayışı ile başladığı yüksek kaliteli inşaat uygulamalarında stratejilerini bu hedef doğrultusunda belirlemiştir.

    İnşaat sektorünün üretim kalitesini artıracak ürünler sunan Okan İnşaat projelerin , imzalanan sözleşmelere , yasal düzenlemelere ve müşteri isteklerine uygun şekilde yürütülüp belirlenen süre içinde teslim edilmesi esastır.
Misyonumuz

    Kurulduğu tarihten itibaren; taahhüt ve çözüm kuruluşu olarak; kurumsallaşmış yapısı ile, çağdaş teknolojiye egemen, deneyimli, yetişkin insan gücümüzle; Türkiye ve Balkanlarda inşaat malzemeleri tedariği  alanında, dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak; Okan İnşaat'in vazgeçilmez iş prensibini oluşturmaktadır.
               Vizyonumuz

  • İnandığımız değerleri göz önünde  bulundurarak kaliteli ve etik hizmetler sunmak.

  • Müşterilerimizin sorunlarını daha kolay çözmek için empati kurmak.

  • Çağa uygun yeni ve modern çözümler üretmek.

  • Verimliliği en üst düzeyde tutarak  maliyet artışını ve ürün kaybını en alt düzeye indirmek.
OKAN İNŞAAT